PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

MTM Cup 2016 – lista startowa została zamknięta. Zapisało się 298 zawodników!


mtm

Szanowni Państwo weekend zasypał nas kolejnymi zgłoszeniami na MTM Cup 2016 – VI Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych. Na listach startowych mamy 149 par, czyli 298 zawodników!. Czeka nas więc największy turniej w historii Kalisza, a być może i jeden z większych na terenie Wielkopolski oraz Polski. Cieszy nas niezmiernie tak liczne grono entuzjastów szachowych.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że to poważne wyzwanie organizacyjne. Dlatego prosimy wszystkich uczestników, którzy zapisali się a jednak nie zagrają o pilną informacje na maciej@szachmistrz.pl lub tel. 793-733-396. Zwolnią wówczas Państwo miejsce zawodnikom, którzy nie zdążyli zapisać się w terminie. Proszę również pamiętać, że „martwe dusze” na listach startowych oznaczają również zakup dodatkowych medali, dyplomów oraz przygotowanie większej ilości sprzętu szachowego, stołów i krzeseł.

Maciej Sroczyński
Listopad 21, 2016, 12:54

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy