PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Nie dali rady liderowi z Jarocina


W zaległym meczu IV ligi seniorów gr.B KTS II Kalisz przegrało z JKSz-W Jarocin 1-4. Nasi młodzi szachiści nie sprostali liderowi rozgrywek, który pewnie zmierza do awansu do III Wielkopolskiej Ligi Seniorów. Ostatni zjazd 6 kwietnia w Koninie. Wcześniej rozegramy jeszcze jeden zaległy mecz z MUKS Pogoń Nowe Skalmierzyce.

IV Liga Seniorów gr.B – wyniki

Kacper Tomaszewski (1994) 1-0 Jacek Wegner (1750)
Robert Cenkier (1957) – 1/2 Tomasz Bażant (1552)
Paweł Witwicki (1913) 1-0 Szymon Skurniak (1331)
Jan Kupryjańczyk (1777) 1/2 Tymon Ochędzan
Wioletta Sobierska (2015)  1-0 Weronika Wawrzyniak

Maciej Sroczyński
Marzec 16, 2014, 23:58

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy