PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Noworoczny Turnieju szachowy w SP 14 Kalisz. Puchar Dyrektora Szkoły dla Michała Grzegorskiego.

W Noworocznym Turnieju szachowym w SP 14 Kalisz zagrało 29 zawodników podzielonych na dwie grupy I-klasa 0-3 oraz II- 4-6. Szachiści grali systemem szwajcarskim, 5 rund, 10 minut na zawodnika.

Po 5 rundach najlepszymi okazali się:

klasy 0-3

1. Jakub Grzegorski
2. Patryk Makowski
3. Artur Skowroński

1. Lena Boczek
2. Sikora Anna

klasy 4-6
1. Michał Grzegorski
2. Kasper Wroczyński
3. Wiktor Józefiak

1. Aleksandra Kubasik
2. Natalia Sikora
3. Amelia Bury

Michałowi Grzegorskiemu przypadł superpuchar Dyrektora SP 14 Kalisz. W dodatkowej rundzie błyskawicznej pokonał Aleksandrę Kubasik.

Maciej Sroczyński
Styczeń 20, 2015, 20:13

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy