Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Obóz szachowy dla Wielkopolski – organizator WZSzach

Obóz szachowy WZszach
Zdjęcie z obozu szachowego Obra 2010

Zarząd WZSzach w Poznaniu informuje, że w dniach od 30 czerwca do 7 lipca 2012 r. planuje zorganizować w Ośrodku Wypoczynkowo – Sportowym w Błażejewku k. Poznania obóz szkoleniowo – sportowy dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Orientacyjny – całkowity koszt to około 650 – 690 ZŁ od uczestnika i będzie uzależniony od liczby uczestników. Miejsce zakwaterowania – Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Błażejewko Sp. z o.o. – Hotel „Perkoz”. Dojazd na obóz we własnym zakresie.

Więcej informacji w komunikacie organizacyjnym

Maciej Sroczyński
Maj 17, 2012, 21:49

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy