PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Obóz szachowy dla zawodników KTS Kalisz – Polanica Zdrój 2016

logo_strona

Klub szachowy KTS Kalisz planuje dofinansować udział zawodników KTS Kalisz w obozie szachowym w Polanicy Zdroju. Wysokość dofinansowania zależy od ilości zgłoszonych zawodników. W cenę obozu wliczony jest uczestnictwo w Międzynarodowym Festiwalu Akiby Rubinsteina, udział w zajęciach szachowych, sportowych oraz liczne atrakcje zaplanowane przez organizatora.

Termin obozu: 17-28.08.2016 r.
Organizator obozu: KS AZS Politechnika Wratislavia
Miejsce noclegu: Hotel Europa http://hoteleuropa.net.pl/
Strona www obozu: http://www.oboz-szachowy.pl/
Koszt obozu (bez dofinansowania KTS Kalisz): 1290zł
Informacje szczegółowe: zobacz co zawiera cena obozu!

Warunkiem uzyskania dofinansowania z klubu KTS Kalisz jest opłacona aktualna składka członkowska na 2016 rok!

Wstępne zgłoszenie na obóz szachowy proszę przesyłać do Magdaleny Kołodziejskiej-Skurniak (tel. 504-210-793)

Maciej Sroczyński
Kwiecień 4, 2016, 13:50

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy