PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Patryk Ziąbek – Mistrzem Grudnia

Patryk Ziąbek zwyciężył z kompletem punktów w mistrzostwach grudnia i tym samym wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Grudniowy turniej był bardzo wyrównany. Wielu zawodników zgromadziło 4 punktów i więcej. Szykuje się zacięta rywalizacja w styczniowych mistrzostwach i walka o miejsca w składzie naszych drużyn.

Decydującym turniej odbędzie się 11 stycznia, który wyłoni nasze drużyny KTS-W Kalisz na rozgrywki III i IV Ligi – Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Juniorów 2013. Liga rozegrana zostanie w terminach: 9/10 luty i 16/17 luty, miejsce obecnie jeszcze nie znane.

Bardziej wiarygodna będzie następująca tabela, która odrzuca najgorszy rozegrany turniej lub taki, w którym zawodnik w ogóle nie wziął udziału. Właśnie z takiej tabeli będę korzystał wyłaniając nasze reprezentacje po turnieju styczniowych.

Zachęcam już teraz do zapisów na mistrzostwa stycznia.

 

Maciej Sroczyński
Grudzień 14, 2012, 21:24

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy