PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Podsumowanie roku sportowego 2016 w Kaliszu – 3 marca godz. 13.00

3 marca o godzinie 13.00 w restauracji Margo (ul. Łódzka 151, Kalisz) odbędzie się tradycyjne podsumowanie roku sportowego 2016 w Kaliszu. Zaproszeni zostali szachiści KTS Kalisz, którzy odnosili sukcesy na arenie Mistrzostw Międzywojewódzkich i Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Świata oraz w rozgrywkach II liga Drużynowe Mistrzostwa Polski.

Zaproszenie otrzymał zarząd klubu KTS Kalisz.

Zaproszenie zawodników z KTS Kalisz:

  • Szymon Skurniak,
  • Tymon Ochędzan,
  • Maciej Adamczewski,
  • Weronika Wawrzyniak,
  • Oskar Dixa,
  • Ewa Barwińska,
  • Zuzanna Jędrzejewska,
  • Paweł Jędraszek,
  • Filip Janiszewski,

Trener

  • Maciej Sroczyński
Maciej Sroczyński
Luty 22, 2017, 12:58

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy