PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Podsumowanie roku sportowego w Kaliszu


1

W dniu dzisiejszym odbyło się podsumowanie roku sportowego 2015 w Kaliszu …

Coroczne spotkanie odbyło się tym razem w restauracji Margo w Kaliszu. Z klubu szachowego KTS Kalisz zostali zaproszeni:

  • Ewa Barwińska,
  • Zuzanna Jędrzejewska,
  • Tymon Ochędzan,
  • Maciej Adamczewski,
  • Szymon Skurniak
  • Filip Rosiński

Dla KTS Kalisz rok 2015 był wyjątkowo dobry i rekordowy pod względem zdobytych punktów do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodziezy. Dlatego brawa należą się również wielu młodzikom i juniorom z naszego klubu, którzy punktowali w 2015 roku, wygrywali medale i puchary oraz osiągali bardzo dobry wyniki sportowe.

Piąty rok z rzędu najlepszym sportowcem w Kaliszu uznano Martę Walczykiewicz (kajakarkę) reprezentantkę Polski, olimpijkę, multimedalistkę mistrzostw Polski, Europy i Świata. Nasi szachiści mieli okazję do wspólnego zdjęcia :)

24 3

Maciej Sroczyński
Luty 12, 2016, 21:53

Jedna odpowiedź do “Podsumowanie roku sportowego w Kaliszu”

  1. Karina Zachara napisał(a):

    Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla wszystkich zawodników,trenerów i całego zarządu klubu. Jesteście wspaniali!!!

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy