PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Podziękowania dla Malwiny. Damian Gzieł nowym trenerem KTS Kalisz


DAMIAN_GZIEŁ

Składamy serdeczne podziękowania Malwinie Sroczyńskiej za pracę z zawodnikami KTS Kalisz. Między innymi dzięki zajęciom Pani Malwiny, osiągnęliśmy tak znakomity wynik we współzawodnictwie sportowym w 2015 roku. Od 2016 roku, zajęcia poniedziałkowe z kaliskimi młodzikami prowadzić będzie Damian Gzieł.

Następne poniedziałkowe zajęcia szachowe – 4 stycznia, 17.30-19.00

inż Damian Gzieł – kategoria II+. W młodości dwukrotny medalista mistrzostw Wielkopolski, finalista mistrzostw Polski. Szachy dla niego to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również doskonała rozrywka intelektualna i okazja do poznawania nowych wspaniałych ludzi. Z wykształcenia inżynier elektryk, na co dzień pasjonujący się konstruowaniem nietypowych urządzeń elektronicznych

Życzymy samych sukcesów! :)

Maciej Sroczyński
Grudzień 28, 2015, 18:31

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy