PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Półfinały Mistrzostw Polski Ustroń 2019


W Ustroniu rozegrane zostaną Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w szachach. Zawody są ostatnią szansą na awans do Finałów Mistrzostw Polski 2020. Klub planuje dofinansować start zawodników KTS Kalisz. Rodzice juniorów KTS Kalisz, którzy chcą skorzystać z dofinansowania powinni zgłosić się mailowo na adres maciej@szachmistrz.pl do dnia 20 października.

Zgłoszenia do zawodów oraz rezerwacje noclegów rodzice dokonują we włąsnym zakresie.

  • Finaliści MP z KTS Kalisz
  • Paweł Jędraszek
  • Ewa Barwińska
  • Tymon Ochędzan
  • Filip Ochędzan
  • Weronika Wawrzyniak
  • Oskar Dixa
  • Anna Jeziorska
Maciej Sroczyński
Październik 17, 2019, 11:34

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy