PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Pomoc dla małej Ani z Kalisza

Apel do ludzi dobrego serca. Mała Ania Mrówczyńska z Kalisza choruje na zespół Leigha, która powoli wyniszcza jej organizm. Rodzice dziewczynki szukają każdego sposobu, aby pomóc swojemu maleństwu. Możliwe jest bardzo drogie leczenie w Stanach Zjednoczonych.

Szukamy ratunku w prywatnych klinkach w kraju i za granicą, (roczny koszt leczenia w USA to ok.100tyś $). Obecnie Ania przechodzi tlenoterapię i laseroterapię w Warszawie. NFZ nie refunduje żadnych leków i suplementów dla Ani!

Każdy wspólna sekunda, minuta, godzina jest dla rodziców na wagę złota. Liczy się każdy grosik, który przekazany będzie na leczenie małej dziewczynki. Można przekazywać datki na konto fundacji „Bread of Life” oraz fundacji „Zdążyć z pomocą”, której podopieczną jest Ania lub swój 1% podatku za 2015 rok. Dla małej Ani prowadzone są również liczne aukcje charytatywne.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 21, 2016, 21:22

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy