PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Pomoc organizacyjna przy ustawianiu sali MTM Cup


uwaga Składamy serdeczną prośbę do rodziców zawodników KTS Kalisz oraz wszystkich sympatyków szachów Kaliszu o pomoc organizacyjną przy ustawianiu sali na MTM Cup.

    • Piątek 27.11.2015r. godz. 17.00 trzeba dostarczyć ławki ze szkoły do Hali Arena, zbiórka godz. 17.00 przy Arenie

. Można przewieźć dzieci wcześniej na zajęcia do KTS Kalisz, klub będzie otwarty już od 16.40…

  • Sobota 28.11.2015r. godz. 19.00 (zmiana godziny!) Arena ustawianie sali, ławek, krzeseł, szachów,
  • Niedziela 29.11.2015r. po turnieju dostarczenie ławek z hali Arena do szkoły,

Każda para rąk do pracy będzie pomocna, jeżeli możesz przyjść chociaż na 5 minut będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Maciej Sroczyński
Listopad 24, 2015, 22:31

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy