PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Pomoc przy organizacji MTM Cup. Regulamin turnieju.

Tagi:

15 listopada (sobota) od godziny 19.30 będziemy ustawiać salę na MTM Cup. Zapraszamy do hali Arena w Kaliszu wszystkich rodziców naszych szachistów KTS Kalisz oraz sympatyków królewskiej gry do pomocy przy organizacji sali gry. Godzina nie może być wcześniejsza, z uwagi na sobotni mecz piłkarzy ręcznych MKS Calisia.

————————————————————————–

Turniej szachów rodzinnych MTM Cup, który 16 listopada 2014 r. odbędzie się w Kaliszu będzie największym szachowym wydarzeniem w naszym regionie. Zgłosiło się ponad 200 zawodników. Dbając o sprawne przeprowadzenie zawodów sporządziłem szczegółowy regulamin, które będą obowiązywać na zawodach.

  • Proszę zapoznać się z regulaminem, który znajduje się powyżej
  • Proszę wybrać kapitana drużyny (może być to zawodnik z pierwszej szachownicy jak i z drugiej),
  • Proszę sprawdzić poprawność danych na liście startowej (kategorie są nadane wtedy kiedy naniesione są do Centralnego Rejestru PZSzach http://www.cr-pzszach.pl/ew/news.php),
  • Proszę sprawdzić kolejność szachownic, czy zgadza się kto ma grać na 1 szachownicy, a kto na drugiej (osoba wypisana jako pierwsza gra na 1 szachownicy),
  • W dniu zawodów 16 listopada 2014r. zawodnicy zobowiązani są potwierdzić uczestnictwo na sali gry do godziny 9.30. W przypadku spóźnień zawodnicy będą dopuszczeni od 2 rundy.

W przypadku gdyby drużyna miała nie wystartować w zawodach, ma obowiązek poinformować o tym fakcie organizatora (telefonicznie lub mailowo).

  • Obok sali gry znajduje się duży parking.
  • Obok sali gry znajduje się sklep firmowy Admat (z ciepłymi posiłkami), a w odległości około 500m sklepy spożywcze: Tesco i Biedronka.
Maciej Sroczyński
Listopad 13, 2014, 14:39

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy