PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Promowanie Kalisza

Zakończył się właśnie konkurs „Promuj Kalisz” organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu.

„Konkurs miał na celu zachęcenie kaliszan do promowania miasta w kraju i za granicą, a także zaangażowanie do współpracy na rzecz propagowania pozytywnego wizerunku najstarszego miasta w Polsce.

Ta forma promocji naszego miasta cieszyła się dużą popularnością. Uczestnicy nadesłali – zgodnie z regulaminem – po kilka zdjęć lub filmów. Wszyscy zostali nagrodzeni upominkami związanymi z Kaliszem, a ufundowanymi przez Biuro Promocji Miasta i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

Zdjęcia uczestników prezentowane są w Centrum Informacji Turystycznej, do oglądania których serdecznie zapraszamy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą i twórczą promocję Kalisza i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.”(źródło: http://www.cit.kalisz.pl/)

Jedno z moich zdjęć z górskich wędrówek (Karkonosze na trasie Borowice –  Szrenica) również zyskało przychylne oko jurorów. Nic dziwnego w końcu robione z aparatu fotograficznego Prezesa Adama Wojcieszaka ;). Więcej zdjęć konkursowych można zobaczyć również na stronie www.cit.kalisz.pl

Maciej Sroczyński
Wrzesień 23, 2012, 11:01

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy