PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Prośba o głosowanie


Źródło: www.calisia.pl z 15.01.2012 r.
„Mamy reprezentanta z Kalisza w konkursie na HYMN EURO 2012. Jej autorem jest Patryk Bielewicz występujący pod pseudonimem artystycznym Mc Sobieski.
Mc Sobieski startuje z piosenką pt.” Polska Walcząca” i liczy na patriotyzm lokalny w poparciu jego kandydatury podczas głosowania na stronie http://www.piosenkanaeuro.pl
Kaliszanin rywalizuje miedzy innymi z takimi osobistościami polskiej sceny muzycznej jak Maryla Rodowicz czy Norbi.
Patryk Bielewicz ma 30 lat i od wielu lat zajmuje się amatorsko muzyką. Gdy dowiedział się od lekarzy, że choruje na nieuleczalną chorobę oczu i stopniowo traci wzrok, jego pasja muzyczna stała się odskocznią od tego problemu. Stworzył kanał YouTube pt. “Wyzwania MC Sobieskiego”, na którym podejmuje wyzwania muzyczne stawiane mu przez internautów. Kanał znalazł sobie 20 tysięcy miłośników a piosenka “Polska Walcząca” jest efektem właśnie jednego z wyzwań.
Jak zapewnia Patryk – nie zależy mu na wygranej, tylko chce pokazać Polsce, że muzyka może płynąć z serca i nie musi płynąć z nurtem komercji, która nas otacza.
Jego kanał na youtube www.youtube.com/mcsobieski

MC SOBIESKI – Patryk Bielewicz
Nagrodą w konkursie “Piosenka na Euro” jest profesjonalna sesję nagraniową, emisja utworu w radiu, występ na żywo oraz wielki prestiż!
Konkurs wspierają: Elżbieta Zapendowska i Radosław Majdan.”

Maciej Sroczyński
Styczeń 30, 2012, 19:48

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy