PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Przyjechaliśmy z Pragi do Kalisza. 523 kilometry za nami!

Tagi:

Dziś wróciliśmy cali i zdrowi do Kalisza z III Wyprawy Rowerowej Kaliskich Szachistów PRAGA – KALISZ 2014. Wyprawa była dwuosobowa, udział wzięli Adam Wojcieszak oraz Maciej Sroczyński (oboje z Kalisza). Przejechaliśmy 523 kilometry rowerem, podążając ze stolicy Czech do Kalisza. Cała wyprawa trwała 7 dni, z czego 5 dni byliśmy w trasie. Jeden dzień był dniem dojazdowym, drugi przeznaczyliśmy na zwiedzanie Pragi. Dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicowali i trzymali za nas kciuki! Zdjęcia, filmy i relacja pojawią się wkrótce.

1 dzień Praga Cerny Most – Praga Seberov 38 km
2 dzień zwiedzanie Pragi
3 dzień Praga – Bakov 102 km
4 dzień Bakov – Szklarska Poręba 85 km
5 dzień Szklarska Poręba – Środa Śląska 108 km
6 dzień Środa Śląska – Milicz 105 km
7 dzień Milicz – Kalisz 85 km

 

Maciej Sroczyński
Sierpień 31, 2014, 19:12

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy