PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Puchar SzachMistrza – zakończyliśmy cykl 2014/2015

logo_strona

Zakończyliśmy cykl turniejów o Puchar SzachMistrza, które były jednocześnie mistrzostwami klubu szachowego KTS Kalisz w szachach szybkich. Zawody rozgrywane były raz w miesiącu od września 2014 do kwietnia 2015. W sumie wystartowało 88 zawodników. W mistrzostwach mogli grać juniorzy i seniorzy bez względu na przynależność klubową.
Mistrzem klubu KTS Kalisz został Maciej Sroczyński, drugie miejsce zajął Jacek Wegner, a trzeci był Robert Ochędzan.

Najlepszymi juniorami byli: Tymon Ochędzan, Szymon Skurniak, Kasper Wroczyński, Paweł Jędraszek, Paweł Piekielny, Filip Rosiński, Michał Grzegorski, Krzysztof Jarczewski, Karol Wawrzyniak, Szymon Klaska.

Najlepszymi juniorkami były: Weronika Wawrzyniak, Ewa Barwińska, Zuzanna Jędrzejewska oraz Aleksandra Tarczyńska.

Najlepsi zawodnicy do lat 8: Zuzanna Jędrzejewska, Michał Jędraszek, Julia Skurniak, Jakub Grzegorski.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 19, 2015, 10:41

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy