PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Rowerowa wyprawa nad Bałtykiem zakończona ;)

Tagi:

Zakończyliśmy dziś wyprawę  międzynarodową trasą rowerową R10 na odcinku Międzyzdroje – Hel i promem do Gdańska. Było ciężko, jechaliśmy całymi dniami, ale było warto! Przepiękne scenerie, niesamowite krajobrazy, wszystko to rekompensuje trud wielogodzinnej podróży. Przez 5 dni przejechaliśmy 490 km. Na podsumowania przyjdzie czas. Dziękuje wszystkim tym, którzy nam kibicowali. Podziękowania przede wszystkim dla mojego kompana wyprawy – kuzyna Michała, to będzie 5 dni, które będę długo wspominał.

  • 1 dzień Międzyzdroje – Kołobrzeg (100 km)
  • 2 dzień Kołobrzeg – Jarosłąwiec (122 km)
  • 3 dzień Jarosławiec – Łeba (123 km)
  • 4 dzień Łeba – Władysławowo (Chłapowo) – (85 km)
  • 5 dzień Władysławowo – Hel – Gdańsk (prom) i odcinek Poznań – Komorniki) (60km)
Maciej Sroczyński
Sierpień 20, 2012, 01:08

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy