PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Seminarium trenerskie PZSzach 18-20 listopada – Warszawa

Adrian_foto DSC_Jacek-225x300 Marek_Matlak-225x300

Zachęcam do wzięcia udziału w seminarium trenerskim Polskiego Związku Szachowego, które w dniach 18-20 listopada odbędzie się we Warszawie. Wykładowcami będą Adrian Mikhalchishin, Marek Matlak oraz Jacek Bielczyk. Seminarium jest odpłatne, zgłoszenia do 10 listopada, organizatorem jest Polski Związek Szachowy.

Celem seminarium jest pogłębianie wiedzy specjalistycznej  trenerów i instruktorów krajowych. Pożądany jest udział szkoleniowców delegowanych często z ramienia PZSzach na ME i MŚ juniorów. Ogółem przewiduje się 20 godz. wykładowych – lekcyjnych. Każdy uczestnik seminarium otrzyma po jego zakończeniu certyfikat PZSzach.

 

Maciej Sroczyński
Listopad 7, 2016, 11:41

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy