PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Skład drużyny seniorów


Naszym priorytetem są rozgrywki juniorskie, w których wystawiamy 6 drużyn. Nie zapominamy jednak o starszych zawodnikach. Już wkrótce rozpoczną się również szachowe rozgrywki IV ligi seniorów. W szranki stanie 11 drużyn, którym przyjdzie spotkać się systemem każdy z każdym. Z doniesień kolegów wiem, że faworytem rozgrywek będzie beniaminek MKS MDK Trzcianka, który „zmontował” bardzo dobrą drużynę. Oczywiście tanio skóry nie sprzedamy ;)

  • Komunikat IV liga seniorów grupa B1 zjazd – 19 lutego – Gniezno
    2 zjazd – 4 marca – Ostrów Wlkp.
    3 zjazd – 18 marca – Nowe Skalmierzyce
    4 zjazd – 15 kwietnia – Konin
    5 zjazd – 29 kwietnia – Kalisz
Maciej Sroczyński
Styczeń 27, 2012, 19:43

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy