PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Sukcesy zawodników KTS Kalisz na turnieju w Ostrowie Wielkopolski


Zawodnicy KTS Kalisz z sukcesami na Noworocznym Turnieju im. M. Wałczyka w Ostrowie Wielkopolskim. W klasyfikacji Open wygrał Jakub Maciejczak (OTSz Ostrów Wlkp.), drugie Maciej Sroczyński (KTS Kalisz) i walecznym juniorem Jankiem Klimkowskim (UKS Smecz Konin).
Wyniki zawodników KTS Kalisz: Ewa Barwińska ( KTS Kalisz) 1 miejsce do lat 14 dziewcząt, a Zuzanna Jędrzejewska (KTS Kalisz) 3 miejsce w tej klasyfikacji, Paweł Jędraszek (KTS Kalisz) 2 miejsce do lat 14 chłopców, a Antonina Skorupa 1 miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 10. Gratulacje! W zawodach udział wzięło 60 zawodników.

Maciej Sroczyński
Styczeń 6, 2020, 13:39

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy