PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Szachiści KTS Kalisz grali w Perle Bałtyku


perla_baltyku

Zakończył się Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku w Łazach. Impreza byłą bardzo licznie obsadzona, w czterech grupa zagrało ponad 300 zawodników, w tym czterech szachistów KTS Kalisz. Najlepiej spisał się Tymon Ochędzan, który zajął 6 miejsce w grupie C (grało 115 zawodników). 23 miejsce zajął Paweł Piekielny, a 30 był Robert Ochędzan. W silniejszej rankingowo grupie B walczył Szymon Skurniak. Po całkiem niezły początku turnieju, Szymon złapał zadyszkę w środku turnieju. Na osłodę pozostało zwycięstwo w ostatniej rundzie z Mistrzynią Polski – Martyną Wikar. W grupie A wygrał arcymistrz Jacek Tomczak (Akademia Szachowa Gliwice).

Maciej Sroczyński
Lipiec 7, 2015, 15:53

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy