PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Szachista Piotr Śnihur z Konina walczy w plebiscycie na sportowca roku


Nowy rok to często podsumowanie osiągnięć poprzednich 12 miesięcy. Nieodłącznym obrazkiem są różnego rodzaju konkursy i plebiscyty na najpopularniejszego sportowca. Często w takim gronie brakuje szachistów. Dlatego doceniamy osiągnięcia Piota Śnihura z Konina. Niezwykle ambitny 13 latek, wicemistrz Polski, reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata Juniorów w szachach, które odbyły się w Grecji.

Aktualnie Piotrek zajmuje 2 miejsce w plebiscycie na Sportowca Roku regionu Konińskiego, wyniki można śledzić na tej stronie. Myślę, że głosy sympatyków SzachMistrza mocno przydadzą się naszemu dobremu znajomemu.

Głosowanie odbywa się za pomocą systemu smsowego. Wszyscy zainteresowani głosowaniem na Piotrka powinni wysłać sms na nr: 71051 podając w treści RK.21

Koszt smsa wynosi 1.23 zł (cena zawiera podatek VAT).

Maciej Sroczyński
Styczeń 8, 2012, 19:47

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy