PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Szachowa aukcja dla Ani Mrówczyńskiej


szachy_aukcja_dla_Ani_Mróczyńskiej

Wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję – urodziny, rocznica, komunia i każda inna uroczystość cena tej licytacji jest znacznie wyższa od ceny wywoławczej. Jeżeli ktoś myśli o zapisaniu dziecka na szachy w Kaliszu to może przy okazji zrobić dobry uczynek. Cała wylicytowana kwota zostanie przeznaczona dla chorej Ani Mrówczyńskiej z Kalisza.

  • 5 miesięczny kurs szachowy w Szkole szachowej SzachMistrz (stacjonarnie w siedzibie Kalisz Łódzka 196 lub w szkole podstawowej, przedszkolu gdzie prowadzimy zajęcia szachowe)
  • komplet szachów turniejowych,
  • zegar szachowy Hetman,
  • książka ćwiczeniowa „Pierwszy krok do szachowego mistrzostwa” autor Maciej Sroczyński,
  • książka dla początkujących „Szachy” autor Maciej Sroczyński,
  • gadżety Szkoły szachowej SzachMistrz,

cena wywoławcza 250 zł
aukcja kończy się w sobotę 14 maja o godz 20:00

Maciej Sroczyński
Maj 13, 2016, 13:23

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy