PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

SZACHY – książka dla początkujących


Szachy_oprawa We współpracy z wydawnictwem Dragon z Bielska-Białej napisałem książkę „SZACHY„. Publikacja przeznaczona dla dla początkujących szachistów, którzy chcą nauczyć się podstawowych zasad gry w szachy. Zawarłem w niej wszystkie wszystkie najważniejsze pojęcia szachowe, które przygotują czytelnika do rozegrania swojej pierwszej partii szachowej. Książka wzbogacona o wiele przykładów, które pomogą czytelnikowi lepiej zrozumieć grę w szachy. Mój poradnik ma już wkrótce znaleźć się w sprzedaży.

  • Tytuł: SZACHY
  • Autor: mf Maciej Sroczyński
  • Objętość: 32 strony
  • Format: 206 x 283
  • Wydawca: Wydawnictwo Dragon
  • Rok wydania: 2016
  • Dystrybucja książki: TROY
Maciej Sroczyński
Luty 17, 2016, 21:53

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy