PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Szymon Klaska wygrał w Sieradzu, Patryk czwarty w Ostrowie Wielkopolskim


Żerkowskie Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów zbliżają się do półmetka. Tymczasem w Sieradzu rozegrano II Festiwal Szachowy Gminy Sieradz. W III Turnieju o Puchar Dyrektora PGGS najlepszym okazał się Szymon Klaska z KTS Kalisz. 8 miejsce w tej grupie zajął Tomasz Drobniewski (KTS Kalisz).

W Ostrowie Wielkopolskim rozegrano XVI Memoriał Stanisława Schulza. Zwyciężył Piotr Dudziński przed Pawłem Dudzińskim (oboje OTSz Ostrów Wlkp.). Czwarte miejsce zajął Patryk Ziąbek (KTS Kalisz). Zapraszam do zapoznania się do relacji na nowej stronie OTSz Ostrów Wielkopolski.

Maciej Sroczyński
Czerwiec 15, 2014, 22:28

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy