PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Szymon wygrywa w Sieradzu, Antek drugi

  • I Puchar Dyrekcji PGGS w Sieradzu
  • VI Puchar Wójta Gminy Sieradz
  • Galeria zdjęć
  • Magdalena Kołodziejska-Skurniak: Szymon 26 maja wziął udział w turnieju dla dzieci ze szkół podstawowych – I Puchar Dyrekcji PGGS w Sieradzu. Bardzo udany występ całej trójki chłopców dumnie reprezentujących KTS-W Kalisz. Wprawdzie mimo wcześniejszej dość długiej listy startowej, w dniu rozgrywek frewencja nie dopisała i wystartowało tylko 17 zawodników. Rywalizacja była jednak jak zawsze zacięta. I miejsce z wynikiem 6/7 zajął Szymon , II miejsce 5,5/7 Antek Milewski. Bardzo ładny turniej zagrał również najmłodszy reprezentant SzachMistrza – 7 letni Filip Rosiński, który z wynikiem 4/7 zajął 6 miejsce. Szymon i Antoni zdobyli również kolejne trofea: wyróżnienie za 1 miejsce w kategorii klas 4-6 oraz wyróżnienie za 1 miejsce w kategorii klas 1-3. W grupie o Puchar Wójta Gminy Sieradz grał jeszcze jeden z naszych reprezentantów. 50% punktów zdobył ambitny Filip Kliber. W tej grupie zwyciężył Rafał Kowalczyk (LKS Park Starzenice). Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Maciej Sroczyński
Maj 28, 2012, 20:02

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy