PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Trzy medale Mistrzostw Wielkopolski w szachach szybkich

Trzy medale  przywieźli kaliszanie z rozegranych w ubiegłą niedzielę w Kostrzyniu Mistrzostw Wielkopolski w szachach szybkich. W grupie do lat 18 złoto wywalczył Patryk Ziąbek, srebro Jędrzej Adamczewski. W grupie do lat 14 – drugie miejsce zdobył Maciej Adamczewski. Blisko medalu był również Piotr Majas i Oskar Dixa, którzy zajęli IV miejsca w swoich grupach. W pierwszej dziesiątce swoich grup uplasowali się: Krzysztof Markiewicz  VI miejsce, Szymon Skurniak oraz Weronika Wawrzyniak (oboje VII miejsce).

  • C10 – wyniki
  • D10 – wyniki
  • C14 – wyniki
  • D14 – wyniki
  • C18 – wyniki
  • D18 –  wyniki
Maciej Sroczyński
Grudzień 4, 2012, 11:27

Jedna odpowiedź do “Trzy medale Mistrzostw Wielkopolski w szachach szybkich”

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy