PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej Noworoczny w SP 14 Kalisz

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 14 Kalisz. Startowało 20 zawodników w jednej grupie. Grano 5 rund tempem 10 minut na zawodnika. Puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczała Dagmara Zimoch dyrektor SP 14 Kalisz. Organizatorami zawodów byli Roman Szychowski – Przewodniczący Rady Rodziców SP 14 Kalisz oraz Artur Wroczyński.

Turniej wygrał Michał Grzegorski, drugie miejsce Aleksandra Kubasik, trzecie Kasper Wroczyński. Najlepszych trzech zawodników i zawodniczek otrzymało medale oraz puchary.

1. Michał Grzegorski
2. Kasper Wroczyński
3. Wiktor Bury

1. Aleksandra Kubasik
2. Natalia Sikora
3. Anna Sikora

Rozegrano również mecz błyskawiczny o superpuchar. Spotkał się najlepszy zawodnik i najlepsza zawodniczka turnieju. Michał Grzegorski po dramatycznym pojedynku wygrał z Aleksandrą Kubasik.

Maciej Sroczyński
Styczeń 14, 2014, 20:19

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy