PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej przygotowawczy do lat 7 w Kaliszu – wyniki

W poniedziałek 18 listopada rozegrano turniej towarzyski dla dzieci do lat 7, który był zawodami przygotowawczymi do Mistrzostw Wielkopolski do lat 7. Wystartowało 14 chłopców i 10 dziewczynek. Grupę dziewczynek wygrała Zuzanna Jędrzejewska, grupę chłopców Paweł Jędraszek. Zapraszamy na kolejne zajęcia przygotowawcze oraz turniej o Puchar SzachMistrza, który rozegrany zostanie 29 listopada.

25 listopada (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30
Dodatkowe zajęcia szachowe zawodników ur. 2006 i młodszych (dla wytypowanych powyżej)

29 listopada (piątek) – godz. 16.30-20.00 (potwierdzenie zapisów do 16.15)
Turniej szachowy dla juniorów – 7 rund (2 x 15 minut)

2 grudnia (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30
Dodatkowe zajęcia szachowe zawodników ur. 2006 i młodszych (dla wytypowanych powyżej)

6 grudnia (piątek) – godz. 17.00-18.30
Zajęcia szachowe klubu KTS-W Kalisz. Gra praktyczna.

8 grudnia – Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w Ostrowie Wielkopolskim!
(koszt uczestnictwa 20zł)

Maciej Sroczyński
Listopad 19, 2013, 12:19

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy