PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej szachowy w Gorzycach Wielkich

W mieniu organizatorów klubu szachowego GKS Gorzyce Wielkie, zapraszamy na II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski.

  • Komunikat organizacyjny
  • Lista startowa
  • Termin: 15 sierpnia
  • Miejsce gry:  Sala Wiejska w Gorzycach Wielkich, ul. Spacerowa 1
  • System rozgrywek: 7 rund/15 minut
  • Wpisowe: 15 zł, 10 zł mieszkańcy Gminy Ostrów, juniorzy 5zł, seniorzy GKS Gorzyce / LKS Gorzyczanka – bezpłatnie
  • Nagrody:
  • I miejsce – Puchar Wójta + atrakcyjna nagroda rzeczowa + dyplom
   miejsca II-VI – nagroda rzeczowa + pamiątkowa statuetka + dyplom
   nagroda rzeczowa + pamiątkowa statuetka + dyplom dla:
   · najlepszej kobiety,
   · najlepszego juniora,
   · najlepszego seniora (powyżej 50 lat),
   · najlepszego zawodnika z Gminy Ostrów Wielkopolski

    

Maciej Sroczyński
Lipiec 30, 2013, 10:03

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy