PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej szachowy z okazji Dni Miasta w Nowych Skalmierzycach

550

Dni Miasta Nowe Skalmierzycach obfitowały w liczne wydarzenia kulturalne i sportowe. Jednym z punktów obchodów był turniej szachowy (7 rund po 15 minut). Startowało 15 zawodników z wielkopolskich klubów szachowych. Zwyciężył Marcin Steczek (TS-R Hetman Konin), drugie miejsce Maciej Sroczyński (KTS Kalisz), trzecie Gabriel Chwiłkowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), a czwarte Kamil Szadkowski (UKS Smecz Konin). Rozdano też puchary za wcześniej rozegrany turniej tematyczny, w którym najlepszym okazał się Sebastian Zakrocki (wypełniona norma kandydata na mistrza), przed Włodzimierzem Wolendrem (Pogoń Nowe Skalmierzyce) oraz Szymonem Pieczewskim (OTSz Ostrów Wlkp.).

Maciej Sroczyński
Czerwiec 27, 2016, 14:58

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy