PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turnieje szachowe w Kaliszu – wrzesień 2015r.


s6klub500

Zapraszamy na piątą edycje Kalisz OPEN FIDE w terminie 5-6 września 2015 r. Zawody klasyczne, tempo gry: 60 minut na 30 posunięć i 30 minut na dokończenie partii. Turniej umożliwia zdobycie międzynarodowego rankingu ELO oraz norm częściowych na kategorie okręgowe (do II kategorii szachowej) i centralne ( na I kategorie oraz Km).

Turniej OPEN mogą w nim grać juniorzy i seniorzy, których ranking ELO nie przekracza 2199. W zawodach mogą brać udział również zawodnicy bez ELO. Liczba miejsc ograniczona, o starcie decyduje kolejność zgłoszeń …

————————————————————————–

logoKalisz

W dniach 12-13 września 2015r. organizować będziemy otwarte II Mistrzostwa Kalisza Juniorów i Młodzików w szachach klasycznych. Zawody – 7 rund, tempo gry 60 minut na zawodnika, z możliwością zdobycia do II kategorii włącznie.

Turniej dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Kalisza na 2015 rok. Zawody rozgrywane będą w samym centrum Kalisza, w Prywatnej Szkole i Gimnazjum Sióstr Nazaretanek w Kaliszu.

W mistrzostwach mogą brać udział juniorzy do lat 18 (ur. 1997 i młodsi). Zagramy w dwóch grupach – młodzicy 2005r. i młodsi oraz grupa juniorów – urodzeni w 1997r-2004r. Zachęcamy do udziału!

Maciej Sroczyński
Sierpień 21, 2015, 17:24

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy