PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turnieje szachowe w Odolanowie i Gorzycach Wielkich

odolanow250 W imieniu organizatorów zapraszamy na turnieje szachowe do Odolanowa i Gorzyc Wielkich.

Turniej szachowo-warcabowy rozegrany zostanie 30 lipca w ramach Dni Odolanowa (zobacz plakat!), organizatorami są Urząd Gminy i Miasta w Odolanowie, Odolanowski Dom Kultury i MGZ LZS w Odolanowie. Sędziować będzie Ryszard Pych z Kalisza. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą jeden komplet szachów tj. szachownice, bierki szachowe oraz zegar. Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe I miejsce – 400zł. Oprócz turnieju szachowego planowany jest również turniej warcabowy.

 

 

GKS_Gorzyce V Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski rozegrany zostanie 15 sierpnia w Gorzycach Wielkich. Organizatorem zawodów jest Gorzycki Klub Sportowy w Gorzycach Wielkich. Zawody rozegrane zostaną tempem 15 minutowym na dystansie 7 rund, sędziować będzie Marcin Orzechowski z Nowych Skalmierzyc. Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe.

Maciej Sroczyński
Lipiec 12, 2016, 09:22

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy