Witaj w szkole szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Nasi uczniowie to jedni z najlepszych szachistów w Wielkopolsce. Zdobywamy też medale na arenie Mistrzostw Polski. Naszą elitarność budujemy indywidualnym podejściem do uczniów. Ważne są dla nas również krzewienie kultury i kształtowanie odpowiednich zachowań wśród dzieci i młodzieży. Szachy to wspaniała gra dla dzieci i dorosłych!.

Oferta szkoły szachowej SzachMistrz

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich entuzjastów szachów. Nauczymy Cię grać w szachy, zorganizujemy dla Ciebie turniej szachowy, zapewnimy obsadę sędziowską. Piszemy artykuły szachowe. Wydajemy swoje autorskie książki szkoleniowe.

Zapraszamy na nasze zajęcia

Nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka - kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Efekty widać już we wczesnej edukacji dziecka. Szachy to nie tylko wyrafinowana rozrywka intelektualna, ale także ogromna inwestycja w umysł dziecka.

Sprawdź się na turnieju szachowym

Organizujemy turnieje lokalne, regionalne, ogólnopolskie i międzynarodowe. Turnieje szachowe dają możliwość rywalizacji z szachistami z całej Polski. Chwile radości, kiedy wygrywa się partię oraz nauka przegrywania, kiedy przeciwnik daje mata. Start w zawodach to możliwość podwyższenia swoich umiejętności i wiedzy szachowej, co przekłada się na zdobycie kategorii szachowych.

Systematyczna praca = sukces

Nasi uczniowie są mistrzami Kalisza, Wielkopolski, Polski. Osiągamy sukcesy indywidualne oraz jako drużyna. Nasza systematyczna, wieloletnia praca procentuje. Nasi podopieczni są również laureatami nagród oraz stypedniów za wybitne osiągnięcia sprortowe.

Klub szachowy KTS-W Kalisz

Najlepsi i najbardziej ambitni szachiści mają możliwość przystąpienia do klubu szachowego. Działamy w nim jako stowarzyszenie, które zrzesza około 100 osób. Młodzi zawodnicy trenują pod okiem instruktorów szachowych. Organizujemy wspólne wyjazdy szachowe, uczestniczymy w szachowych ligach. Zapraszamy do klubu, daje to dodatkowe możliwości rozwoju szachowego.

TVP – program telewizyjny o szachach

Tagi:

Zapraszamy do obejrzenia programu o szachach, wyemitowanego przez TVP Gorzów Wielkopolski, z udziałem działaczy szachowych oraz młodych utalentowanych zawodników Stilonu Gorzów. Audycja była nagrywana symultanicznie w dwóch studiach, w Gorzowie i Zielonej Górze. Program można obejrzeć na stronie internetowej TVP Gorzów Wielkopolski.(PZSzach.org.pl)

cz.1 – Jurij Zezulkin, Mariusz Monczak, Andrzej Modzelan
cz.2 – Kamil Dragun, Andrzej Modzelan
cz.3 – Kamil Dragun, Andrzej Modzelan, Klaudia Wiśniowska
cz.4 – Grzegorz Słowik, Monika Owczarek, Piotr Wiśniowski
cz.5 – Mariusz Monczak, Jurij Zezulikn

Maciej Sroczyński
Marzec 5, 2013, 22:21

Dodaj komentarz


− 1 = cztery