PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

TVP – program telewizyjny o szachach

Tagi:

Zapraszamy do obejrzenia programu o szachach, wyemitowanego przez TVP Gorzów Wielkopolski, z udziałem działaczy szachowych oraz młodych utalentowanych zawodników Stilonu Gorzów. Audycja była nagrywana symultanicznie w dwóch studiach, w Gorzowie i Zielonej Górze. Program można obejrzeć na stronie internetowej TVP Gorzów Wielkopolski.(PZSzach.org.pl)

cz.1 – Jurij Zezulkin, Mariusz Monczak, Andrzej Modzelan
cz.2 – Kamil Dragun, Andrzej Modzelan
cz.3 – Kamil Dragun, Andrzej Modzelan, Klaudia Wiśniowska
cz.4 – Grzegorz Słowik, Monika Owczarek, Piotr Wiśniowski
cz.5 – Mariusz Monczak, Jurij Zezulikn

Maciej Sroczyński
Marzec 5, 2013, 22:21

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy