Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Zapraszamy na turnieje

Wspiera nas miasto Kalisz!

Zapraszamy na nasze zajęcia

Nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka - kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Efekty widać już we wczesnej edukacji dziecka. Szachy to nie tylko wyrafinowana rozrywka intelektualna, ale także ogromna inwestycja w umysł dziecka.

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Systematyczna praca = sukces

Nasi uczniowie są mistrzami Kalisza, Wielkopolski, Polski. Osiągamy sukcesy indywidualne oraz jako drużyna. Nasza systematyczna, wieloletnia praca procentuje. Nasi podopieczni są również laureatami nagród oraz stypedniów za wybitne osiągnięcia sprortowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie, które zrzesza około 100 osób. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

TVP – program telewizyjny o szachach

Tagi:

Zapraszamy do obejrzenia programu o szachach, wyemitowanego przez TVP Gorzów Wielkopolski, z udziałem działaczy szachowych oraz młodych utalentowanych zawodników Stilonu Gorzów. Audycja była nagrywana symultanicznie w dwóch studiach, w Gorzowie i Zielonej Górze. Program można obejrzeć na stronie internetowej TVP Gorzów Wielkopolski.(PZSzach.org.pl)

cz.1 – Jurij Zezulkin, Mariusz Monczak, Andrzej Modzelan
cz.2 – Kamil Dragun, Andrzej Modzelan
cz.3 – Kamil Dragun, Andrzej Modzelan, Klaudia Wiśniowska
cz.4 – Grzegorz Słowik, Monika Owczarek, Piotr Wiśniowski
cz.5 – Mariusz Monczak, Jurij Zezulikn

Maciej Sroczyński
Marzec 5, 2013, 22:21

Dodaj komentarz


+ siedem = 9

Nasi partnerzy