PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Tytuł trenera PZSzach już oficjalnie :)

Tym razem pochwalę się swoim małym sukcesem. Udało mi się uzyskać tytuł trenera szachowego klasy 2- Polskiego Związku Szachowego. Moim promotorem był Marek Matlak trener polskiej kadry kobiet w szachach. Cenię bardzo Pana Marka są wysoką jakość wykładów szachowych i ogromną wiedzę, z którą dzieli się z reprezentantami Polski.

Przy samej obronie pracy obecni byli Marek Matlak, Waldemar Świć i Piotr Murdzia, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się o stronie www.szachmistrz.pl jak i o działalności Szkoły szachowej SzachMistrz oraz klubu szachowego KTS Kalisz. Cieszy mnie to niezmiernie, że szachy w Kaliszu zauważane są w całej Polsce. Miałem okazję po raz pierwszy zobaczyć na żywo biuro Polskiego Związku Szachowego, zamieszczam kilka fotografii poniżej. Warto dodać, że biuro PZSzach jest w samym centrum Warszawy, na przeciwko Pałacu Kultury i Dworca Centralnego. Na co dzień w PZSzach odbywają się turnieje, szkolenia i spotkania. Harmonogram można znaleźć pod adresem www.klubpzszach.pl

Aktualnie mamy w Polsce wiele kursów szkoleniowych. Gdyby ktoś chciał podwyższyć kwalifikacje, zamieszczam aktualne kursy i kryteria, które należy spełnić w celu ich uzyskania.

„Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” – Johann Wolfgang von Goethe :)

Maciej Sroczyński
Styczeń 30, 2015, 23:12

3 odpowiedzi na “Tytuł trenera PZSzach już oficjalnie :)”

  1. Magdalena Kołodziejska-Skurniaki pisze:

    Gratulacje Panie Prezesie !

  2. Jędraszki pisze:

    Serdeczne GRATULACJE dla Naszego zdolnego Trenera i życzymy samych sukcesów i zadowolenia ze swoich podopiecznych :-)

  3. dj pisze:

    Gratulacje! Strona szachmistrz według ostatniej ankiety samochodowej jest również dobrze znana i często odwiedzana :-)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy