PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Udane zakończenie IV ligi seniorów

Rozgrywki IV ligi seniorów gr.B dobiegły końca. Bezpośredni awans do Wielkopolskiej Ligi Seniorów wywalczyła drużyna JKSz-W Jarocin.

Szachiści KTS Kalisz wygrali 5 meczów, w tym oba na ostatnim zjeździe w Koninie. Pokonali 3-2 zespoły GKS Gorzyce i walczący o awans TTSz Tęcza Turek.

Bardzo dobry wynik na 1 szachownicy zrobił nasz kapitan Jacek Wegner (2 miejsce indywidualnie). Nasi młodzi zawodnicy dzielnie stawiali opór starszym rywalom i wiele razy udawało im się sprawić niespodzianki. Z pewnością udział w takiej lidze to cenna nauka, która zaprocentuje w przyszłości.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 7, 2014, 23:21

Jedna odpowiedź do “Udane zakończenie IV ligi seniorów”

  1. Maciej J pisze:

    Brawo Jacek W. dobre zawody!

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy