PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

V Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 14 Kalisz


SAMSUNG

Jakub Grzegorski zwyciężył w V Noworocznym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora SP 14 Kalisz. Najlepszą w klasyfikacja dziewczynek była Marta Dolata. W zawodach grało 26 zawodników, wszyscy grali w jednej grupie z oddzielną klasyfikacją dla chłopców i dziewczynek. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Puchary dla trzech najlepszych chłopców i dziewczynek wręczała dyrektor SP 14 Kalisz – Dagmara Zimoch.

Klasyfikacja chłopców
1. Jakub Grzegorski 3a
2. Maciej Kozłowski 3b
3. Patryk Makowski 3d
4. Leon Jakubek 3a
5. Hubert Gorzela 3a
6. Jakub Kurek 6c


Klasyfikacja dziewczynek

1. Marta Dolata 6c
2. Beata Korpik 2b
3. Natalia Ziółkowska 4b
4. Anna Walkowiak 2b
5. Anna Sikora 4b
6. Lena Boczek 3a

Maciej Sroczyński
Styczeń 12, 2017, 19:17

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy