PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

VI Ogólnopolski ZIMOWY Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza


W VI Ogólnopolskim ZIMOWYM Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza – wzięło udział aż 104 zawodników. Organizatorem zawodów był klub szachowy KTS Kalisz. Turniej dofinansowany ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2019 rok. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Kaliszu, w której odbyły się zawody.

Grupa 1000-1400
1. Filip Podębski (KTS Kalisz)
2. Kamil Grzesiek (Ostrów Wlkp.)
3. Łukasz Jezierski (KTS Kalisz)

1. Wiktoria Łukowiak (UKS Dragon Smolice)
2. Julia Skurniak (KTS Kalisz)
3. Julia Kordasiewicz (UKS Dragon Smolice)

Grupa 1600+

1. Paweł Jędraszek (KTS Kalisz)
2. Nikodem Pabiszczak (OTSz Ostrów Wlkp.)
3. Franciszek Leski (UKS Jedynka Bełchatów)

1. Ewa Barwińska (KTS Kalisz)
2. Gabriela Zawadzka (KTS Kalisz)
3. Diana Franek (KTS Kalisz)

Maciej Sroczyński
Marzec 18, 2019, 09:04

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy