PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Walentynkowy torcik w KTS Kalisz

Na ostatnich piątkowych zajęciach 14 lutego w KTS Kalisz mieliśmy bardzo miły akcent, walentynkowy-szachowy torcik. Okazja była wyśmienita, bowiem tego dnia urodziny obchodziła nasza wiceprezes KTS Kalisz Magdalena Kołodziejska-Skurniak.

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń życzą zawodnicy, rodzice oraz zarząd KTS Kalisz. Kilka zdjęć z dalszej części newsa …


Maciej Sroczyński
Luty 17, 2014, 23:06

3 odpowiedzi na “Walentynkowy torcik w KTS Kalisz”

  1. DJ z Ostrołęki pisze:

    Wszystkiego najlepszego dla Pani v-ce Prezes przesyła z Ostrołęki Zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka

  2. Magdalena Kołodziejska-Skurniak pisze:

    Bardzo dziękuję wszystkim za pamięć i ciepłe słowa ! Pozdrawiam serdecznie !!!

  3. Robert pisze:

    Zawsze pamiętaliśmy…pzdr

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy