PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Walne zebranie KTS-W Kalisz – 5 października 2013 r. godz. 11.00


W imieniu Zarządu Kaliskiego Towarzystwa Szachowo-Warcabowego zapraszam na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków KTS-W, które odbędzie się w sobotę 5 października 2013 r. w siedzibie klubu – Kalisz ul. Łódzka 196.

Początek obrad o godz. 11:00, w II terminie o godz. 11:15.

Najważniejszym punktem zebrania będzie wybór nowych władz Towarzystwa (rezygnacja Prezesa oraz Skarbnika), zmiana nazwy Towarzystwa oraz przyjęcie nowego Statutu Towarzystwa.

Zapraszamy wszystkich członków KTS-W oraz rodziców zawodników posiadających przynależność do klubu.

Z szachowym pozdrowieniem
Za Zarząd KTS-W Kalisz:
Adam Wojcieszak
P r e z e s

Maciej Sroczyński
Wrzesień 30, 2013, 14:28

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy