PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Wojtaszek rozpoczyna TATA STEEL CHESS 2017


WAZ-2017-logo2

Turniej TATA STEEL CHESS ma taką rangę jak Wimbledon dla tenisistów lub Tour de France dla kolarzy. Lider polskich szachów rozpoczyna rywalizacje w tym arcyważnym turnieju. Skład turnieju jest bardzo mocny, grają m.in.: mistrz świata Magnus Carlsen (Norwegia), Sergiej Karjakin (Rosja), Wesley So (USA), Levon Aronian (Armenia).

Czy Radek Wojtaszek sprawi sobie kolejny urodzinowy prezent (30-te urodziny obchodził 13 stycznia, życzymy spełnienia marzeń!), przekonamy się już wkrótce. W niedzielnej rundzie czekają nas niesamowite emocje, pojedynek Carlsen – Wojtaszek. Norweg będzie żądny rewanżu po porażce we wcześniejszej edycji z Polakiem. Trzymamy kciuki!

 

WAZ-2017-zawodnicy

Maciej Sroczyński
Styczeń 14, 2017, 10:02

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy