PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

ODWOŁANE!


Kiedy:
Czerwiec 7, 2020 całodniowy
2020-06-07T00:00:00+02:00
2020-06-08T00:00:00+02:00
Gdzie:
Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach

7 czerwca rozegrane zostaną Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach.

  • W zawodach mogą brać udział tylko wyłącznie uczniowie kaliskich przedszkoli/szkół (zerówka), klubu szachowego KTS Kalisz lub jednostek w których zajęcia szachowe prowadzi Szkoła szachowa SzachMistrz.
  • Turniej przeznaczony dla dzieci z rocznika 2013 lub młodszych,
  • Liczba rund 6,
  • Tempo gry 10 minut + 3 sekundy za ruch,
  • Udział w turnieju jest bezpłatny pod warunkiem zgłoszenia w terminie,
  • Zgłoszenei na maila maciej@szachmistrz.pl, z podaniem imię i nazwiska dziecka data urodzenia [dd-mm-rrrr] oraz nazwy przedszkola,
  • Zgłoszenia do 7 maja 2020 roku
  • Na sali gry swoją obecność należy potwierdzić do godziny 9.30,
  • Dla najlepszych puchary, dla wszystkich nagrody rzeczowe, medale oraz dyplomy,

-> Tak graliśmy w 2019 roku

3 marca ruszamy również z grupą szkoleniową dla dzieci 2013 lub młodszych przygotowującą się do turnieju, zapisy mailowo maciej@szachmistrz.pl lub  telefonicznie 793-733-396

 

 


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy