PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Gorzycki Festiwal Szachowy


Kiedy:
Luty 8, 2020 – Luty 9, 2020 całodniowy
2020-02-08T00:00:00+01:00
2020-02-10T00:00:00+01:00

Serdecznie zapraszamy na Gorzycki Festiwal Szachowy 2020.

8 luty – Turniej Młode Talenty podzielony na 4 grupy wiekowe. Nagrody rzeczowe i puchary dla najlepszych. Medale dla wszystkich dzieci.

8 luty – Konkurs rozwiązywania zadań szachowych (do 2000elo) i konkurs wiedzy o szachach.

8 luty – Turniej błyskawiczny. Turniej zgłoszony do fide. Nagrody pieniężne i puchary dla najlepszych.

9 luty – Turniej główny. Turniej zgłoszony do fide a także ujęty w ramach Grand Prix Wielkopolski. Pula nagród w turnieju 3300zł + puchary i medale + nagrody losowe.

Osoby zainteresowane noclegiem prosimy o kontakt z organizatorem – umożliwiamy zniżki uczestnikom Festiwalu.

Wszystkie komunikaty oraz szczegółowe informacje na naszej stronie www.festiwal-szachowy.pl

 


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy