PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Kalisz


Kiedy:
Czerwiec 8, 2019 całodniowy
2019-06-08T00:00:00+02:00
2019-06-09T00:00:00+02:00
Gdzie:
XXI Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Szachowy CALISIA

Zapraszamy 8 czerwca do Kalisza na XXI Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Szachowy CALISIA. W zawodach mogą brać udział juniorzy do 18 roku życia (ur. 2001 i młodsi). Zagramy w dwóch grupach rankingowych A – ranking PZSzach 1600+ oraz grupa B 1000-1400 (ranking PZSzach i ELO nie wyższy niż 1400). W zawodach jest możliwość uzyskania do IV kategorii szachowej włącznie, zagramy 7 rund, 30 minut na zawodnika.

Dla najlepszych chłopców i dziewcząt trzy puchary, dla najlepszych nagrody rzeczowe. Zgłoszenia do 1 czerwca poprzez serwis ChessArbitra. Zagramy w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Kaliszu. Turniej dofinansowany ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2019 rok.


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy