PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Konin


Kiedy:
Listopad 9, 2019 – Listopad 11, 2019 całodniowy
2019-11-09T00:00:00+01:00
2019-11-12T00:00:00+01:00
Gdzie:
KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszam do Konina do udziału w turnieju w dniach 09-11.11.2019r.

Kolejna edycja Konin Masters, będąca jednocześnie turniejem mającym upamiętnić Wiktora Korcznoja – dwukrotnego wicemistrza świata.

Turniej ponownie w sprawdzonym systemie rozgrywek – jedynym takim w kraju. Pierwsze 3 rundy w szacach szybkich, kolejne 5 rund w szachach standardowych. Dzięki temu turniej może mieć formułę prawdziwego OPENU, nie zabierając możliwości gry z najlepszymi zawodnikami, co umożliwia zdobycie częściowych norm na m (mistrza krajowego) oraz kandydata, co w połączeniu z dobrą obsadą daje taką realną możliwość.

Komfortowe warunki gry w sali Pensjonatu nad Zalewem, który jednocześnie zapewnia bazę noclegową w obiekcie.

Zachęcam do wcześniejszej rezerwacji, ze względu na ograniczoną ilość miejsc przeznaczonych dla zawodników.

Serwis turniejowy:

http://chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4718/index.html?l=pl

z poważaniem

Łukasz Michno

662114646


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy