PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Wyjazd na Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików

Informuję, że klub szachowy KTS-W Kalisz wynajmie autokar do przewozu dzieci i rodziców na Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (roczniki 2003,2004, 2005), które odbędą się w dniach 21-22 września (wyjazd 20 września) w Łazach koło Mielna. Koszty transportu będą opłacone przez klub (lub w przypadku zgłoszenia większej ilości osób będzie obowiązywała mała dopłata). Mimo wszystko uważamy, że lepiej jechać autokarem niż każdy indywidualnie. Proszę do dnia 10 września o decyzje (wysłanie ją na maciej@szachmistrz.pl) czy będą państwo korzystali z dojazdu w dniu 20 września i powrotu w dniu 22 września oraz ilu osób będzie to dotyczyć.

Z uwagi na to, że są duże rozbieżności jeżeli chodzi o miejsce noclegu, do wszystkich w mailu zainteresowanych wysłałem informacje o trzech możliwościach zakwaterowania. Proszę odczytać maila i zarezerwować nocleg we własnym zakresie.

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików, Łazy 21-22 września 2013 r.

Maciej Sroczyński
Wrzesień 9, 2013, 08:48

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy