PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Wyjazd na Mistrzostwa Międzywojewódzkie

SAM_2465

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików 26-27 września 2015r.

  • Wyjazd grupowy w dniu 25 września, godzina 6.30, z parkingu hali widowiskowej ARENA w Kaliszu
  • Powrót 27 września w godzinach nocnych,
  • Startuje 14 zawodników KTS Kalisz,
  • Koszty wynajmu autokaru oraz pełne koszty zakwaterowania i wyżywienia zawodników pokrywa klub szachowy KTS Kalisz,

Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów 28 września – 4 października 2015r.

  • Rodzice dowożą zawodników na te zawody,
  • Staruje 7 zawodników z KTS Kalisz
  • Klub szachowy KTS Kalisz pokrywa wpisowe do zawodów, a zawodnicy mają częściowe dofinansowanie do zakwaterowania i wyżywienia.

Dofinansowanie do turniejów pochodzą ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2015r.

Maciej Sroczyński
Wrzesień 21, 2015, 16:15

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy