PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

XVIII Turniej SzachMistrza z nagrodami!


XVIII Turniej SzachMistrza godzina 17.00 piątek,

https://www.chess.com/live#t=1354952

=> aby zagrać trzeba być członkiem klubu SzachMistrza na chess.com

DOŁĄCZ DO KLUBU – https://www.chess.com/club/szkola-szachowa-szachmistrz-kalisz

8 rund tempo 5 minut + 3 sekundy za ruch,

DOPISYWANIE do listy dopiero na godzinę przed turniejem!

=> pamiętajcie żeby być wcześniej, aby dołączyć do turnieju

Udział w turnieju jak i w klubie SzachMistrza na chess.com jest bezpłatne

Nagrody losowane! a zwycięzca otrzyma zegar szachowy DGT Traveller ufundowany przed jednego z Patronów!

Gramy turniej z odmianą szachów Fischera (Szachy 960)! figury z ostatniej linii będą losowane – zobacz więcej – https://pl.wikipedia.org/wiki/Szachy960

Maciej Sroczyński
6 dni temu

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy