PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

XXIII Dni Odolanowa – Maciej Adamczewski na podium


odolanow_2015

W sobotę 25 lipca w Odolanowie na terenie „Wesołego Podwórka” przy ODK rozegrano już po raz kolejny turniej szachowy z okazji XXIII Dni Odolanowa. Turniej tradycyjnie był mocno obsadzony, a na starcie stanęło 29 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, 15 minut na zawodnika.  Z dorobkiem 6,5pkt. zwyciężył Piotr Dudziński, który wyprzedził o punkt Pawła Dudzińskiego. Trzeci był z 5 pkt. Maciej Adamczewski (KTS Kalisz), czwarty Witold Walaszczyk, piąty Marcin Steczek (oboje TSR Hetman Konin – 4,5pkt). Na miejscach 6-8 znaleźli się Oskar Włodarczyk (OTSz Ostrów), Zbigniew Jaśnikowski (WKSz Gant Hetman) i Eugeniusz Murawski (UKS Skoczek Milicz) – wszyscy po 4,5 pkt.  Zawody rozgrywane były kojarzeniem ręcznym. Sędzią głównym był Ryszard Pych.

Informacja www.otsz.pl

Maciej Sroczyński
Sierpień 9, 2015, 23:27

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy